www.cvonline.hu

Beruházás nyilvántartási előadó

  • A hirdetés 594 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

keres

munkatársat

Feladatok:

  • A Beruházási Terv megvalósításának, tárgyi eszközök beszerzésének, létesítésének, bővítésének, rendeltetés megváltoztatásának adminisztratív ügyintézése (beszerzéstől az aktiválásig) a Társasági szabályzatok szerint;
  • megrendelések, szerződések aláírásra történő előkészítése;
  • beérkező számlák nyilvántartása, kifizetésre történő előkészítése;
  • szerződések teljesítésének figyelemmel kísérése, nem szerződés szerinti teljesítés esetén a szükséges intézkedések megtétele;
  • az elkészült létesítmények, üzembe helyezései okmányainak összeállítása, iktatása;

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány;
  • MS Office programok (Excel, Word) felhasználói ismerete;
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás,
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való készség.

Előny:

  • közgazdasági szakközépiskolai végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat;
  • angol középfokú nyelvismeret

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés;
  • kihívással teli munkakör;
  • stabil, megbízható háttér.

A jelentkezők magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét a fizetési igény és a pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol