www.cvonline.hu

Beruházás nyilvántartási előadó

  • A hirdetés 404 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

munkatársat keres az alábbi munkakörre

Feladatok:

  • a Beruházási Terv megvalósításának, tárgyi eszközök beszerzésének, létesítésének, bővítésének, rendeltetés megváltoztatásának adminisztratív ügyintézése (beszerzéstől az aktiválásig) a Társasági szabályzatok szerint,
  • megrendelések, szerződések aláírásra történő előkészítése,
  • beérkező számlák nyilvántartása, kifizetésre történő előkészítése,
  • szerződések teljesítésének figyelemmel kísérése, nem szerződés szerinti teljesítés esetén a szükséges intézkedések megtétele,
  • az elkészült létesítmények, üzembe helyezései okmányainak összeállítása, iktatása.

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány,
  • MS Office programok (Excel, Word) felhasználói ismerete,
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás,
  • terhelhetőség,
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való készség.

Előny:

  • közgazdasági szakközépiskolai végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat;
  • angol középfokú nyelvismeret

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés;
  • kihívással teli munkakör;
  • stabil, megbízható háttér.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével. Kérjük a tágyba beírni a megpályázni kívánt pozíciót.