www.cvonline.hu

Beruházás-előkészítési előadó

  • A hirdetés 313 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

keres

munkatársat

Feladatok:

·     közbeszerzési értékhatár alatti beruházások megvalósításának előkészítése a Társasági szabályzatok szerint;

·         hálózatkonstrukciók és egyéb telepi mély és magasépítési beruházások műszaki előkészítése;

·         kapcsolattartás az igénylőszervezetekkel, tervek munkaközi állapotban történő egyeztetése;

·         szerződések kezelése, levéltervezetek összeállítása;

·         adatszolgáltatások teljesítése;

·         műszaki nyilvántartások és engedélyek vezetése, megrendelő levelek elkészítése;

·         Társaságot érintő idegen (fővárosi, kerületi) beruházások kooperációs egyeztetésein való részvétel.

Elvárások:

·         minimum középfokú műszaki végzettség;

·         MS Office programok (Excel, Word) magas szintű ismerete;

·         eredményorientált, határozott, proaktív személyiség;

·         strukturált, logikus gondolkodásmód;

·         mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való készség.

Előny:

·         felsőfokú műszaki vagy építőmérnöki végzettség;

·         hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

·         változatos, felelősségteljes munkakör;

·         versenyképes jövedelem;

·         hosszú távú munkalehetőség.

A jelentkezők magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény és a pozíció megjelölésével az allas@fcsm e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar