www.cvonline.hu

Bérügyviteli Munkatárs

  • A hirdetés 127 napja lejárt

A

NEXON Magyarország

piacvezető bér- és humánügyviteli szolgáltatója

Bérügyviteli Munkatársat

keres.

Munkaköri feladatok:

  • Bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása,
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése,
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése,
  • Ügyfél-támogatási feladatok ellátása,
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal.

Akire szükségünk van:
Jól kommunikáló, alapos szakemberekre,

  • Középfokú szakirányú iskolai végzettséggel,
  • Bérszámfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalattal,
  • Képességgel a feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok gyakorlati alkalmazására,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség,
  • NEXON programok ismerete,
  • Számviteli ismeretek,
  • Bér és humánügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvismeret.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Kulturált irodai környezet, modern eszközpark,
  • Folyamatos szakmai képzések,
  • Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezetőnél.

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Nyíregyháza
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő