www.cvonline.hu

Bérügyviteli Munkatárs

  • A hirdetés 477 napja lejárt

A NEXON Magyarország piacvezető bér- és humánügyviteli szolgáltatója

Bérügyviteli Munkatársat

keres.

Munkaköri feladatok:

  • bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása,
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése,
  • cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése,
  • ügyfél-támogatási feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal.

Akire szükségünk van:

Jól kommunikáló, alapos szakemberekre,

  • középfokú szakirányú iskolai végzettséggel,
  • bérszámfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalattal,
  • képességgel a feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok gyakorlati alkalmazására,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretekkel.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség,
  • NEXON programok ismerete,
  • számviteli ismeretek,
  • bér és humánügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat,
  • angolnyelv-ismeret.

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • kulturált irodai környezet, modern eszközpark,
  • folyamatos szakmai képzések,
  • egyéni fejlődési lehetőség a piacvezetőnél.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő