www.cvonline.hu

Bérügyi asszisztens

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.10.25.
Hirdetés azonosító: 1200293

Saját csapatunkba keresünk kollégát a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Kilépő dolgozókkal kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • Felmondó levelek jóváhagyása, kilépő papírok elkészítése
  • A vállalat humán erőforrásának bérszámfejtése
  • Kapcsolattartás a kollégákkal

Elvárások:

  • Bérügyi vagy munkaügyi ügyintéző végzettség
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • MS Office programok ismerete
  • Babér bérprogram ismerete előnyt jelent
  • Magas fokú monotonitás tűrés

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre!