www.cvonline.hu

BÉRSZÁMFEJTŐ/TB ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 185 napja lejárt

Budapesti székhelyű műszaki szolgáltató vállalat munkatársat keres

pozícióba.

Feladatok:

  • bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása
  • bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelés feladások elkészítése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • kapcsolattartás hatóságokkal

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett, minimum 3 éves tapasztalat
  • szakirányú végzettség
  • átlag 500 fő munkaügyi feladatainak ellátása
  • TB és adó törvények naprakész ismerete
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • önálló, precíz munkavégzés

Előny:

  • Forint Soft/Baloghy szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes, kihívásokkal teli önálló munkát egy több éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú, dinamikusan növekvő, stabil vállalatnál
  • eredmény- és sikerorientált vállalati környezetet
  • korrekt, versenyképes jövedelmet
  • összetartó csapatot
  • folyamatos fejlődési lehetőséget (szakmai tréningek, szemináriumokon való részvétel)

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX.

Munkaidő:

  • 8 óra
  • heti 5 nap

Fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő