www.cvonline.hu

Bérszámfejtő/TB ügyintéző (részmunkaidős)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 683000

Élelmiszeripari partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Bérszámfejtés előkészítése, számfejtés,
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés, kilépő papírok elkészítése,
  • munkaidő nyilvántartások kezelése,
  • riportok készítése,
  • bérjegyzék egyeztetés, kapcsolattartás.
Elvárások:
  • szakirányú végzettség,
  • bérszámfejtésben és TB ügyintézésben szerzett tapasztalat,
  • VT Soft program ismerete előnyt jelent,
  • precizitás.
Amit kínálunk:
  • Kezdés: azonnal
Munkavégzés helye:
  • Gyál
Egyéb:
  • Munkaidő: napi 4 óra (kijutás egyénileg)
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a referencia kód vagy a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Referencia kód: EBT 001

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Gyál