www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 990238

Bérszámfejtő munkatársat keresünk hosszú távra csapatbővítés céljából megbízható, stabil vállalati hátterű szolgáltató cégünkhöz
Feladatok:
  • Teljes körű bérszámfejtés lebonyolítása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés, kilépő papírok elkészítése
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatás
  • Bevallások, jelentések, könyvelési feladások előkészítése
  • Levonások, letiltások kezelése és nyilvántartása
  • Munkaügyi statisztikák, kimutatások elkészítése
  • Munkavállalók kérdéseinek megválaszolása
  • HR asszisztensek munkájának szakmai támogatása
  • Napi szintű kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel

Elvárások:
  • Szolgáltatói területen szerzett minimum 2-3 éves releváns bérszámfejtési tapasztalat
  • Mt. ismeretek; illetve a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Terhelhetőség, precizitás, monotónia tűrés,

Juttatások:
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munaklehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes jutattási csomag
  • Megbecsülés, szakmai támogatás

Előnyök:
  • Nexon program ismerete előnyt jelent

  • Szakmai magyar nyelvű életrajzát kérjük, 2015. november 10-ig az alábbi e-mail címre küldje el: [e-mail]

Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió