www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.11.14.
Hirdetés azonosító: 986754
lejárt

Baranya megyei partnercégünk részére keresünk új kollégát
bérszámfejtő
(Ref.: 847)
pozícióba!

A munkakör legfontosabb feladatai

-        Munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések számfejtése, hó közi bérszámfejtés

-        Teljes körű TB ügyintézés, kifizetői feladatok ellátása

-        Munkavállalók ki- bejelentése, munkaszerződések kezelése

-        Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása

-        Kapcsolattartás a dolgozókkal, belső részlegekkel és hivatalokkal

-        Vezetői adatszolgáltatások

-        Bérszámfejtéshez kapcsolódó adminisztráció pontos, precíz nyilvántartása

-        Adó, tb és munkaügyi törvények, rendeletek figyelemmel kísérése, javaslattétel a változtatásokra, szükséges módosítások bevezetése

-        Közreműködés az adókkal, járulékokkal, kapcsolatos bevallások elkészítésében (08-as bevallás elkészítése)

-        Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek

-        Minimum középfokú Bér és TB ügyintézői végzettség

-        Néhány év önálló munkavégzés hasonló munkakörben

-        Jártasság a munkaügyi iratok, okmányok kezelésében

-        Naprakész adózási és TB jogszabály ismerete

-        Munkaügyi törvények ismerete

-        Kiemelkedő Excel ismeret

-        Precizitás, pontosság

-        Kiváló kommunikációs készség

-        Rendszerszemlélet

Előnyt jelent

-        BaBér bérprogram ismerete

-        TB kifizetőhelynél eltöltött több éves tapasztalat

Amit megbízónk kínál

-        Stabil hátterű vállalat

-        Versenyképes jövedelem és cafetéria

-        Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye

-        Pécs

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
Az e-mail tárgyába írja bele: "Bérszámfejtő pozíció"

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu