www.cvonline.hu

BÉRSZÁMFEJTŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 965194

A magyarországi humán szolgáltató, a piacot meghatározó cégünk csapatába keressük a terület iránt elkötelezett, ambíciókkal rendelkező új munkatársunkat

pozícióba.

Feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtés levezénylése,
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés, kilépő papírok elkészítése,
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, munkaügyi nyilvántartások vezetése,
  • Munkavállalók kérdéseinek megválaszolása,
  • Partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Minimum 3 éves bérszámfejtési tapasztalat,
  • HR szolgáltatási területen szerzett tapasztalat,
  • Nexon program ismerete (előny),
  • Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete,
  • Terhelhetőség, precizitás, monotónia tűrés,
  • Vezetői affinitás,
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bércsomag,
  • Szakmai továbbképzések,
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör,
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Egyéb

Munkaidő napi 8 óra, 9:00-17:30

Munkavégzés helye : Budapest, XIV. kerület

Kategória
Humán erőforrás
Régió