www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 551 napja lejárt

A "HÁDA-1" Kft.

Magyarország piacvezető használtruha feldolgozó és értékesítő vállalata, mely több, mint 60 üzletet működtet országszerte, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Bérszámfejtő munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Munkaszerződések, munkaszerződés-módosítások elkészítése
  • Munkavállalók be-, és kijelentése NAV felé
  • Adatváltozások kezelése Kulcs-Bér programban
  • Havi járulék- és adóbevallások, statisztikai adatszolgáltatások
  • Nyilvántartások készítése, napra készen való vezetése
  • Önálló munkavégzés a négy fős munkaügyi osztály tagjaként
  • Kapcsolattartás az üzletekkel, üzemekkel, vezetőkkel, társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS Office magabiztos ismerete
  • Bármilyen bérszámfejtő program magabiztos ismerete
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Munkajogi és alapvető adózási ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Eredményorientált, nyílt, őszinte, csapatjátékos személyiség.

Egyéb információ:

  • Munkaidő: hétköznap 8.00-17.00 között
  • Munkavégzés helye: Tiszakanyár

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalati háttér

Fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címen várjuk, a tárgyban „BÉRSZÁMFEJTŐ” megnevezéssel.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő