www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 653 napja lejárt

Svájci hátterű, gyógyszergyártó és diagnosztikai eszközök forgalmazásával foglalkozó Partnerünk számára keresünk Bérszámfejtési munkatársat.

Amennyiben érdekli a lehetőség, tekintse meg az alábbi leírást.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az állomány teljes körű bérszámfejtése
  • Költségelszámolás
  • Napidíj kiszámítása
  • Külföldi munkavállalók ki- és bejelentése
  • Cégen belüli bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • A beléptetési és kiléptetés bérprogramban való rögzítése, ügyintézése
  • Adatszolgáltatások, bevallások, jelentések készítése
  • Munkaügyi nyilvántartások naprakész vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Széleskörű szakmai, munkaügyi tapasztalat
  • Adózási és társadalombiztosítási szabályok naprakész ismerete
  • Erős Excel tudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Szakmai kihívások
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, 6. Kerület

Érdeklődni lehet közvetlenül Vizeli Zsófia, Személyzeti Tanácsadónál.

Email:E-mail cím megjelenítése

Tel: +36/1 8833 – 553

Honlapunk: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő