www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 921 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Bérszámfejtés teljes körű ellátása,

  • TB ügyintézői feladatok,

  • Munkaidő nyilvántartások kezelése,

  • Hatósági adatbejelentések, bevallások elkészítése,

  • A bérszámfejtéshez szükséges munkaügyi feladatok ellátása,

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Bér- és TB ügyintéző végzettség,

  • Legalább 2-3 éves releváns tapasztalat,

  • Naprakész munkajogi, adózási és bérszámfejtési ismeretek,

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,

  • Kiváló kommunikációs készség,

  • Rugalmasság.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a „Bérszámfejtő Székesfehérvár” megjelöléssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő