www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 835 napja lejárt

A magyarországi humán szolgáltató piacot meghatározó cégünk munkaügyi csapatába keressük új munkatársunkat

pozícióba.

Feladatok

  • teljes körű bérszámfejtés levezénylése,
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés, kilépő papírok elkészítése,
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, munkaügyi nyilvántartások vezetése,
  • munkavállalók kérdéseinek megválaszolása,
  • HR asszisztensek munkájának szakmai támogatása,
  • partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • minimum 2-3 éves bérszámfejtési tapasztalat,
  • Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete,
  • terhelhetőség, precizitás, monotónia tűrés,
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete.

Előny

  • Nexon program ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • versenyképes bércsomag,
  • szakmai továbbképzések,
  • felelősségteljes, komplex feladatkör,
  • stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség

Egyéb

Munkaidő napi 8 óra, 9:00-17:30 Munkavégzés helye Budapest, XIII. kerület

Kapcsolat

Referencia szám: BSZF-01

Jelentkezés: Fényképes, bérigényt tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő