www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 905447

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • teljes körű bérszámfejtés levezénylése,
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés, kilépő papírok elkészítése,
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, munkaügyi nyilvántartások vezetése,
  • munkavállalók kérdéseinek megválaszolása.
Elvárások:
  • 3 éves bérszámfejtési tapasztalat,
  • Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó jogszabályok ismerete,
  • terhelhetőség, precizitás, monotónia tűrés,
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete,
  • Nexon program ismerete előnyt jelent
  • TB ügyintézői tapasztalat.
Előny:
  • haladó szintű szakmai angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • versenyképes bércsomag,
  • szakmai továbbképzések,
  • felelősségteljes, komplex feladatkör,
  • stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő Napi 8 óra, 9:00-17:30
  • Munkavégzés helye Budapest, XIV. kerület
Kapcsolat:
Referencia szám: PH-02

Fényképes, bérigényt és a pozíció megnevezését tartalmazó önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.