www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.02.15.
Hirdetés azonosító: 899122
lejárt

Bérszámfejtő,TB-ügyintéző.

Ref.: 570

Dologidő Munkaerő Közvetítő és Szolgáltató Kft.
saját állományába bérszámfejtő munkatársat keres.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Bérszámfejtési tevékenységek elvégzése,
  • Adatszolgáltatások, bevallások, jelentések készítése,
  • Munkavállalók ki- és beléptetésének munkaügyi adminisztrációja,
  • Együttműködés a koordinátorokkal.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, tapasztalatok és képességek:

  • Adózási, társadalombiztosítási és Mt.szabályok naprakész ismerete,
  • Számítástechnikai ismeretek (Excel felhasználói ismerete),
  • Csapatmunkára való igény,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Stressztűrő képesség.

Előny:

  • TB ügyintézői vagy szakelőadói végzettség,
  • TB kifizetőhelynél eltöltött több éves tapasztalat

Általunk kínált feltételek:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munka,
  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • Jól felszerelt munkahelyi környezet,
  • Céges rendezvényeken való részvétel.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, töltse fel önéletrajzát és küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.A levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu