www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 825 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet:

Pozíció leírása:

Munkaügyi riportok készítése;
Havi és hóközi bérszámfejtési feladatok ellátása;
Segítségnyújtás munkaügyi, bérszámfejtési kérdésekben;
Munkavállalókkal történő kapcsolattartás.

Követelmények:

Szakirányú, minimum középfokú végzettség
Minimum 2-3 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
SAP, Nexon programok ismerete

Előny:

Angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár vonzáskörzete, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes juttatási csomag
Kiváló fejlődési – és karrier lehetőség
Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
Professzionális csapat és modern, multinacionális környezet
Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Ideális pályázó:

Jó problémamegoldó készség, magas fokú precizitás

Helyek Mór
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola