www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 1011 napja lejárt

Az ABT Treuhand csoport 20 éves tapasztalattal rendelkezik Magyarországon. A svájci anyavállalatunktól átvett ún. Treuhand munkamódszernek köszönhetően cégünk mára elismerést szerzett a hazai piacon. Az elmúlt éveket töretlen fejlődés jellemzi, nemzetközi ügyfélkörünk folyamatosan bővült, mára a szolgáltató, kereskedelmi és ipari szektorból is számos céget tudhatunk elégedett ügyfeleink közt.

Széles látókör, alapos szakismeret, közvetlen munkastílus, valamint bizalmi légkör: ez jellemzi az ABT Treuhand csoport munkáját.

Dinamikus csapatunk bérszámfejtési üzletágába keresünk

munkatársat az alábbi feladatok elvégzésére.

Feladatok:

  • általános TB-, munkaügyi, bérügyi feladatok ellátása;
  • bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési feladások elkészítése;
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, bérügyekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása;
  • kapcsolattartás hatóságokkal;
  • együttműködés a könyvelőkkel és cégcsoporton belül más üzletágakkal.

Elvárásaink:

  • szakirányú végzettség;
  • minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • TB- kifizetőhelyi tapasztalat;
  • szakterületet érintő törvények, jogszabályok naprakész ismerete;
  • angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent;
  • NEXONbér program ismerete előny
  • jó kapcsolatteremtő és együttműködési készség, ügyfélközpontú üzleti szemlélet, precíz munkavégzés.

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • kitűnő szakmai háttér, lehetőség a szakmai fejlődésre;
  • változatos feladatok, kiváló, családbarát munkahelyi légkör;
  • igényes munkahelyi környezet;
  • folyamatos továbbképzési lehetőség itthon és külföldön egyaránt;
  • versenyképes juttatási csomag.

Munkaidő:

  • heti 40 óra

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

További információkért látogasson el honlapunkra: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő