www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 1080 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.
A 2000 fős magyarországi vállalat HR területére, budapesti központunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A munkatárs teljes körű bérszámfejtési adminisztráció ellátásával és szakmai tanácsadással szolgálja ki az operatív területeket, a bér- és munkaügyi csoport önálló tagjaként.

Feladatok:

  • Bérszámfejtés és kapcsolódó adminisztráció
  • Nyugdíjazással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás, bevallások elkészítése
  • Nyilvántartások naprakész vezetése
  • Jogszabályok követése
  • Kimutatások készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség és bérügyintézői képesítés
  • Minimum 5 éves bérszámfejtési tapasztalat
  • SZJA, nyugdíj és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Excel, Word, Outlook és internet megbízható ismerete
  • Képesség alapos, diszkrét, önálló munkavégzésre
  • Ügyfélközpontúság és jó kommunikációs készség, folyamatszemlélet
  • Alap szintű angolnyelv-ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiváló munkakörülmények, rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület

Egyéb:

A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki magabiztosan intézi a fent megjelölt feladatokat és szívesen csatlakozik egy folyamatos jobbításra törekvő szakmai csapathoz.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol