www.cvonline.hu

For fulfilling the position
Bérszámfejtő
we are looking for colleagues

Az Alcoa - Köfém Kft. részmunkaidős munkatársakat keres Global Business Services üzletágához bérszámfejtő munkakör betöltésére

FELADATOK:

  • bérszámfejtési feladatok, kimutatások, bevallások statisztikák havi és éves jelentések készítése TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes  ügyintézés, munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, kapcsolattartás a hivatalos szervekkel (OEP, NAV, NYUFIG) és ügyfelekkel

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Naprakész TB, adózási és Mt. ismeretek, bérszámfejtésben/ tb ügyintézésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, precizitás, önállóság,
  • Excel ismeret
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

ELŐNYT JELENT:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat,
  • Xbér, Opus TB program ismerete

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Please send your application and CV with photo to ALCOA Career Site