www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 992 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő szolgáltató vállalatnak keresünk  bérszámfejtőt

Feladatok:

  • bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása
  • bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési feladások elkészítése;
  • kapcsolattartás ügyfelekkel;
  • kapcsolattartás hatóságokkal;
  • tanácsadási feladatok ellátása bérszámfejtést érintő kérdésekben;

Pályázati feltételek:

  • hasonló munkakörben szerzett, minimum 1-2 éves tapasztalat;
  • középfokú TB ügyintézői végzettség;
  • TB és adó jogszabályok naprakész ismerete;
  • felhasználói szintű Word és Excel ismeret;
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség;
  • önállóság;
  • precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • közép- vagy felsőfokú munkaügyi képesítés;
  • NEXON rendszerek ismerete.
  • versenyképes jövedelem;
  • szakmai fejlődés, továbbképzés, támogatás biztosítása;
  • jól felszerelt, modern irodai környezet.

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:

Munkavégzés helye:

  • Budapest