www.cvonline.hu

BÉRSZÁMFEJTŐ

  • A hirdetés 1207 napja lejárt

 Ózdi irodánkba

szakmai gyakorlattal rendelkező, önállóan,

felelősséggel dolgozni tudó munkatársat keresünk

munkakörbe.

Feladat:

  • teljeskörű bérszámfejtés, TB ügyintézés az ügyfelek részére
  • bevallások, statisztikák készítése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárás:

  • szakirányú végzettség
  • bérszámfejtés és munkaügy területén szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • TB és adó jogszabályok naprakész ismerete
  • precizitás, jó alkalmazkodó és problémamegoldó készség
    A mérlegképes könyvelői végzettség előny!

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés támogatása

Részletes – bizonyítvány másolatokkal felszerelt – fényképes szakmai önéletrajz küldésével az alábbi email címre, vagy postai címre.

ATINVESZT  KFT.

3600 Ózd, József A. út 31.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő