www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 820706

A Prohumán Kft. bővülő csapatába keres gyakorlott munkatársat az alábbi munkakörbe

Feladatok:
  • Bérszámfejtés előkészítése,
  • Jelenléti adatok feldolgozása, rögzítése Nexon programban,
  • Számfejtések elvégzése, ellenőrzése,
  • Eseti jelleggel TB kifizetések számfejtése,
  • Biztosítottak bejelentése,
  • Bérjegyzékek, utalványok rendszerezése,
  • Nyilvántartások pontos vezetése,
  • Borítékolás, postai ügyintézés,
  • Kapcsolattartás munkavállalókkal, társosztályokkal.
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • Munkaügyi területen, bérszámfejtésben, TB ügyintézésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Érdeklődő hozzáállás, igény a szakmai fejlődésre,
  • Nagyfokú rugalmasság,
  • Terhelhetőség,
  • Precíz munkavégzés, rendszerező szemlélet,
  • Nexon program ismerete előny.
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • szakmai fejlődés lehetősége,
  • befogadó légkör.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Miskolc