www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 1100 napja lejárt

Bérszámfejtő állás

Van egy cégcsoport Magyarországon,

  • ahol, nincs válság,
  • ami európai szintű gépparkkal rendelkezik,
  • amit folyamatos fejlesztés és fejlődés jellemez.

amely:

  • éves árbevétele 1,2 milliárd Ft
  • forgalmát is és szolgáltatási választékát folyamatosan növeli és bővíti
  • több, mint 20 éves múltra tekint vissza (Link megjelenítése)
  • Magyarországon piacvezető az egészségügyi textiltisztítás területén

Feladatok:

  • A cégcsoport (3 cég) teljes körű munkaügyi - bér és TB kifizetőhelyi – feladatainak összefogása és elkészítése,
  • 200-250 fő – cégcsoport szintű – havi számfejtése,
  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása,
  • Adatszolgáltatás NAV, Egészségbiztosítási Pénztár, Nyugdíjfolyósító Igazgatóság és KSH felé,
  • Vidéki telephelyekkel kapcsolattartás,
  • A cégcsoport jogászával történő kapcsolattartás,

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség,
  • Hasonló pozícióban szerzett minimum 5 éves tapasztalat, gyakorlat,
  • Határozott, megbízható, előrelátó, gyakorlatias, rugalmas személyiség
  • Jó problémamegoldó készség

Előny:

  • INFOTÉKA bérprogram felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, támogatás,
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség,
  • Kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben az állás felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldje a tárgyban feltüntetve a pozíció megnevezésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő