www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Bérszámfejtő

Hozzáadva: 2017.06.29.
lejárt

Könyvelés, adótanácsadás, bérszámfejtés, munkaügyi és outsourcing szolgáltatásokat nyújtó partnerünk számára keresünk Bérszámfejtő munkatársat Komáromi munkavégzésre.

Feladatok:

  • 300-350 fő bérszámfejtése (kb.25-30 cég)
  • A konkrét cégek bérszámfejtési feladatai
  • A hozzátartozó munkaügyi rendezés

Elvárások
  • szakirányú végzettség
  • minimum 1 éves könyvelő irodában szerzett szakmai gyakorlat
  • Könyvelő irodai, vagy teljes ismerete a gazdasági társaságok bérszámfejtési és munkaügyi területén
  • Jogosítvány, amennyiben szükséges céges autó biztosított
  • Udvarias, de határozott megjelenés
  • Jó csapatszellem
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Folyamatos késztetés a szakmai fejlődésre

Értékelt kvalitások
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Nexon program ismerete

Amit nyújtunk
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió
Komárom