www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 1210 napja lejárt

A pomázi Gálfi Béla Nonprofit Kft Pomázi telephelyre

bérszámfejtőt

keres.

Feladatok:

  • teljes körű bérszámfejtés
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések elkészítése
  • munkaviszony létesítésével és megszűnésével kapcsolatos feladatok
  • könyvelési feladások elkészítése

Elvárások:

  • bérügyviteli, TB ügyintézői és/vagy munkaügyi ügyintézői szakképzettség
  • minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • kjt-ben való jártasság
  • magabiztos, naprakész szakmai tudás, átfogó Mt. ismeretek, illetve kapcsolódó TB és adójogszabályok ismerete
  • önálló munkavégzés és gondolkodás

Előny:

  • JDolber program ismerete
  • egészségügyi intézmény számfejtésében való jártasság

Próbaidő: 3 hónap

Illetmény: megegyezés szerint

Érdeklődni: Szentgyörgyi Zoltánné vagy Ruditsné Détári Erika

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő