www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 1122 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft.új munkatársat keres bérszámfejtő munkaköre, részmunkaidőben.

Feladatok:

  • bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása (NEXONBÉR)
  • bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások; kimutatások; bevallások; statisztikák; havi, éves jelentések készítése
  • munkaügyi statisztikák, kimutatások, elemzések készítése
  • munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség, bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés
  • jártasság és tapasztalat a NexonBér használatában
  • minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat, kifizetőhelyi gyakorlat
  • átfogó és naprakész munkajogi ismeretek
  • számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)

Kompetenciák:

  • pontosság, precizitás
  • problémamegoldás
  • együttműködés
  • kezdeményezés
  • csapatban történő munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér
  • füstmentes munkahely
  • fiatalos, lendületes csapat
  • folyamatos innováció

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk bruttó fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével az alábbi címre.

Helyek Fejér
Veszprém
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő