www.cvonline.hu
Bérszámfejtő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.23.
Jelentkezési határidő: 2014.03.26.
Hirdetés azonosító: 696620
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Pénzügyi szolgáltató szektorban működő ügyfelünk részére keresünk bérszámfejtő kollégát.

Feladatok:

- Ügyfeleink részére bérszámfejtési feladatok elvégzése
- Adatszolgáltatások elkészítése
- Adminisztrációs és munkaügyi feladatok ellátása
- Havi jelentések összeállítása

Követelmények
- Szakirányú szakképesítés
- kommunikáció képen ANGOL nyelvtudás
- Minimum 3 év bérszámfejtői tapasztalat
- Jogszabályok naprakész ismerete
- TB kifizetőhelyi tapasztalat előnyt jelent
- Nexonbér program ismerete előnyt jelent
- Precíz, terhelhető, megbízható személyiség