www.cvonline.hu

BÉRSZÁMFEJTŐ

  • A hirdetés 2 napja lejárt

A Puerta Nánás Kft 2011. Hajdúnánási központú dinamikusan fejlődő középvállalat.  A cég fő tevékenysége élelmiszer jellegű bolti vegyes kiskereskedelem, emellett a mezőgazdasági szektorban is elsősorban intenzív kertészet területén tevékenykedik. A vállalat hosszú távú célja, hogy innovatív eszközök és anyagok felhasználásával, a kereskedelmi ágazat mellett, mezőgazdasági termelésben is magas minőséget képviselő vállalkozás jöjjön létre, melyhez a kutatás-, fejlesztési beruházások nagyban hozzájárulnak.

Amennyiben szívesen lenne a folyamatos kihívásokat kereső csapatunk tagja Hajdúnánáson, várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása a hatályos jogszabályok alapján
  • Munkatársak be- és kilépéséhez kapcsolódó feladatok intézése
  • Teljes körű társadalombiztosítási ügyintézés (kifizetőhelyi)
  • Havi bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás, bevallások elkészítése
  • Kötelező statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
  • Cafeteria juttatások elszámolása
  • Munkavállalói adatok karbantartás
  • Munkahelyteremtő pályázatok kezelése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Minimum 5 éves bérelszámolói és TB kifizetőhelyi gyakorlat
  • TB, adó és munkaügyi jogszabályok ismerete
  • Felhasználói számítógépes ismeret
  • Önálló, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Pozitív hozzáállás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil céges háttér
  • Szakmai fejlődés
  • További karrier lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Hajdúnánás

Ami a pályázathoz szükséges

  • Amennyiben a fentiek alapján úgy érzi, megfelel a pályázatra, szakmai önéletrajzával jelentkezzen az alábbi email címre.
Helyek Hajdúnánás
Hajdú-Bihar
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű