www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 114 napja lejárt

A WABERER'S INTERNATIONAL ZRT. Európa piacvezető komplett rakomány fuvarozója és Magyarország legnagyobb logisztikai szolgáltató cége az alábbi pozícióra keres munkatársat:

BÉRSZÁMFEJTŐ

Feladatok

  • A munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos ügyintézés;
  • Munkavállalók bérének számfejtése;
  • Statisztikai jelentések készítése havi, illetve negyedéves rendszerességgel;
  • Munkáltatói igazolások, kereseti kimutatások elkészítése;
  • Havi adóbevallások készítése és elektronikus úton történő továbbítása a NAV felé;
  • Folyamatos adatszolgáltatás az illetékes szervek felé;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Bér- és TB ügyintézői végzettség;
  • Bérszámfejtési területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Nexon bérszámfejtő program gyakorlati ismerete.

Előnyt jelent

  • Nagyvállalati környezetben szerzett bérelszámolói tapasztalat.

Szükséges kompetenciák

  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség;
  • Problémamegoldó készség;
  • Rendszerszemlélet;
  • Megoldás orientált gondolkodásmód.

Amit a Waberer's kínál

  • Stabil munkahely, bejelentett munkaviszony, versenyképes jövedelem, fejlődési lehetőség.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő