www.cvonline.hu
Bérszámfejtő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.29.
Jelentkezési határidő: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1087431
lejárt

(Somogy)

Pozícióleírás
Kaposvári multinacionális partnerünk részére Bérszámfejtőt keresünk!

A leendő munkatárs feladatai:

- teljes körű bér és TB kifizetőhelyi feladatok elvégzése
- munkavállalók ki- és beléptetésének munkaügyi adminisztrációja,
- adatszolgáltatások, bevallások készítése
- munkaügyi nyilvántartások készítése, naprakészen való vezetése, munkáltatói igazolások kiadása
- levonások rögzítése, kezelése
- munkaidőkeret szabályainak betartása, betartatása, nyomon követése
- munkavállalókkal és a belső szervezetekkel való kapcsolattartás
- ügyfélközpontú szemlélet
- HR asszisztencia

Követelmények
- közép vagy felsőfokú TB és bérügyintézői végzettség
- TB kifizetőhelyi tapasztalat
- minimum 2 éves releváns bérszámfejtői szakmai tapasztalat
- jogszabályok folyamatos naprakész ismerete
- angol nyelvtudás előny
- MS Office magabiztos ismerete

- cafeteria, 13. havi fizetés és havi bónusz juttatás,
- céges mobiltelefon, laptop,
- fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban,
- szakmai tréningek, továbbképzések
- nyelvtanulási lehetőség
- stabil, megbízható vállalati háttér