www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.06.
Jelentkezési határidő: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1079953

A Randstad Hungary a világ egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő és kölcsönző vállalata, a Randstad csoport tagja, mely 55 éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen szolgáltatásaival. Alapvető jellemzőnk a szakmai hozzáértés és minőségi HR megoldások, valamint a nyitottság és az innováció.

Feladatok:

- A vállalat bérszámfejtésének végzése, támogatása és ellenőrzése, folyamatok fejlesztésében való részvétel, riportolás a Finance manager felé
- Munkaügyi adminisztráció
- Munkavállalók be,- és kiléptetése
- Betegszabadság, TB ellátások számfejtése
- Havi statisztikák, bevallások, riportok készítésében való részvétel
- Munkavállalókkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

- Közép vagy felsőfokú TB és bérügyintézői végzettség
- min. 4 éves releváns bérszámfejtői szakmai tapasztalat
- bérszámfejtői program gyakorlati ismerete
- TB kifizetőhelyen szerzett tapasztalat előny
- Minimum alapfokú angol nyelvtudás
- Jogosítvány és vezetési tapasztalat előny
- MS Office magabiztos ismerete
- Nagyfokú precizitás és koncentrációkészség
- Kitartás, rendszerszemlélet
- Előre gondolkodó, proaktív személyiség
- Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Multinacionális, biztos háttér
- Fiatalos, lendületes, nagyszerű csapat
- Szép és igényes munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján