www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1069095

Feladatok:
  • Teljes körű bérszámfejtés és ügyintézés kölcsönzött munkaviszonyos munkavállalókra vonatkozóan
  • Bérszámfejtés és az ezzel kapcsolatos munkaügyi adatok nyilvántartása (a bejelentéseket munkaügyi asszisztens és ügyelet végzi)
  • Havi zárás és ellenőrző táblák elkészítése
  • 08-as bevallás elkészítése, hónapzárás, adatszolgáltatás a könyvelők részére (és ezzel kapcsolatos egyeztetés)

Elvárások:
  • Min. 2 -3 év bérszámfejtés területén szerzett tapasztalat
  • Magabiztos excel tudás
  • Önálló, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munaklehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes jutattási csomag
  • Megbecsülés, szakmai támogatás

Előnyök:
  • Nexon program ismerete előny

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.
Kategória
Humán erőforrás
Régió