www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1068733
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Stabil múltra visszatekintő, a jövőjét folyamatosan megalapozó multinacionális partnercégünk most lehetőséget kínál

 BÉRSZÁMFEJTŐ

munkakörbe.

Amire számíthat:

  • modern, kulturált, tiszta munkakörnyezet,
  • megbízható juttatási csomag,
  • sokszínű munkafeladatok, szakmai önállóság

Teendők:

  • munkavállalók bérszámfejtése és TB ügyintézése,
  • jelenlétek lekövetése, állományi listák készítése,
  • törvényi változások nyomonkövetése, alkalmazása.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • bér- és TB ügyintézői képesítés (OKJ, középfokú)
  • azonos munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • számítógépes ismeretek (Excel, Nexon),
  • jogszabályok naprakész ismerete.

Amennyiben a fentiek elnyerték tetszését, és egyéb kérdése adódik, küldje jelentkezését az alábbi e-mail címre. Annak megérkezését követően felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Bács-Kiskun