www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 239 napja lejárt

Szeretne egy sikeres magyar tulajdonban lévő cégnél dolgozni? Jelentkezzen most! Prémium termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása

  • Tb-ügyintézés, kifizetőhelyi teendők ellátása

  • Bérelszámoláshoz kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések elkészítése

  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés

  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség

  • Minimum középfokú társadalombiztosítási végzettség

  • Magabiztos, naprakész szakmai tudás, TB, adó törvények naprakész ismerete

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat, TB kifizetőhelyi tapasztalat

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

  • Megbízható személyiség

  • Precizitás, maximális szabálykövetés

  • Terhelhetőség, rugalmasság

  • Önálló munkavégzés

  • Csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:

  • Kulcs soft szoftver ismeret

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, érdekes munka

  • modern, fiatalos környezet

  • cafeteria

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • bónusz

  • Budapestiek bejárását céges buszjárattal támogatjuk

Munkavégzés helye: Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás