www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1061635

Magyar tulajdonú cégcsoport munkaügyi csapatába új munkatársat keresünk.
Feladatok:

  • Cégcsoportot érintő munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása a hatályos jogszabályos alapján,
  • Munkatársak be- és kilépéséhez kapcsolódó feladatok intézése
  • Teljes körű társadalombiztosítási ügyintézés (kifizetőhelyi),
  • Naprakész munkaügyi és TB nyilvántartások vezetése,
  • Havi bérszámfejtési feladatok ellátása,
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás, bevallások elkészítése,
  • Nyugdíjazással kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Kötelező statisztikai adatszolgáltatások elkészítése.

Elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség,
  • TB kifizetőhelyi gyakorlat
  • TB, nyugdíj és munkaügyi jogszabályok ismerete,
  • Felhasználói számítógépes ismeret,
  • pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség.

Juttatások:
  • korrekt munkafeltételek
  • jó munkahelyi légkör

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a megadott e-mail címre várjuk!

Kategória
Humán erőforrás
Régió