www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 488 napja lejárt

Tőkeerős budapesti ingatlan befektető vállalatcsoport keres több éves tapasztalattal rendelkező munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtési tevékenység
  • Munkavállalók ki- és beléptetésével kapcsolatos teljes körű adminisztráció
  • Bérekkel és egyéb kifizetésekkel kapcsolatos adóbevallások elkészítése
  • Adatszolgáltatás a NAV és a KSH felé
  • TB ügyintézés
  • Munkaügyi igazolások kiadása
  • Nyugdíjazási folyamathoz kapcsolódó feladatok
  • Aktív közreműködés a bérszámfejtő és a könyvelő program működésének összehangolásában
  • Bérfeladások könyvelése, költséghelyek kezelése

Elvárások:

  • Bérszámfejtésben szerzett minimum 3 éves gyakorlat
  • TB ügyintézési gyakorlat (Nem kifizetőhelyi táppénz, CSED, GYED)
  • Középfokú szakirányú végzettség (bér, TB és számvitel)
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Kulcs-Bér program ismerete
  • Főkönyvi könyvelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődés
  • Lelkes, motivált, fiatal csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIV. kerület
Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő