www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 533 napja lejárt

Starjobs Magyarország Kft. humánszolgáltatási területére dinamikusan növekvő csapatába

munkatársat keres

Feladatok:
  • Kölcsönzött dolgozói állomány bérszámfejtése
  • Munkavállalók ki és bejelentése
  • Munkaügyi adminisztráció
  • Bevallások, statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése
  • TB ügyintézés
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, egyéb szervekkel
Elvárások:
  • szakirányú végzettség
  • pár év tapasztalat bér-tb-munkaügy területén
  • MS Office felhasználói szinten
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • hosszútávú 8 órás munkalehetőség
  • Kulcsszoft bérszámfejtői program ismerete előny
Juttatások:

Munkavégzés helyszíne: Budapest, 09.kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi címre:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség -