www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 574 napja lejárt

TerézKonzult Kft. belvárosi könyvelő irodájába
Bérszámfejtőt
keres.

Feladat:

  • ­Bérszámfejtési és TB ügyintézési, továbbá munkaügyi feladatok teljes körű ellátása
  • ­kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatások elkészítése, beküldése
  • ­Jogszabályok követése
  • ­Közreműködés az adóellenőrzéseken és könyvvizsgálatokon, ezek előkészítése és egyeztetések
  • ­Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a kapcsolódó hatóságokkal, stb.

Elvárások:

  • ­Felsőfokú végzettség
  • ­Szakmailag folyamatos fejlődési igény
  • ­Jó kommunikációs képesség, precíz munkavégzés
  • ­Min. 5 év munkatapasztalat, könyvelő irodai gyakorlat előny
  • ­Önálló munkavégzés
  • ­felhasználói szintű MS Office ismeretek (főleg Excel és Word)

Előnyt jelent:

  • ­Novitax program ismerete
  • ­szolgáltatás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • ­Azonnali munkakezdés
  • ­Belvárosi munkahely
  • ­Változatos szakmai feladatok

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Munkaidő: főállás

Várjuk pályázatát fizetési igénnyel (fényképes magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi e-mail címre a tárgy mezőben Bérszámfejtő állás megjelöléssel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő