www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 244 napja lejárt

Cégünk 22 éve áll rendelkezésre bér- és humánügyviteli szolgáltatóként Partnereink számára.

Munkaköri feladatok:

  • bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása,
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése,
  • kapcsolattartás a megbízó Partnerekkel, hatóságokkal.

Elvárások:

  • középfokú szakirányú iskolai végzettséggel,
  • bérszámfejtési szakterületen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalattal,
  • jogszabályok gyakorlati alkalmazására,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretekkel.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség,
  • Novitax programok ismerete,
  • szolgáltatói területen szerzett tapasztalat.

 Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • kulturált irodai környezet,
  • folyamatos szakmai képzések.

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő