www.cvonline.hu

BÉRSZÁMFEJTŐ

  • A hirdetés 445 napja lejárt

A DOMBKA 2003 Zrt.

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtési, TB kifizetőhelyi, illetve munkaügyi feladatok ellátása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés, munkaidő nyilvántartás kezelése
  • Foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok koordinációja

Elvárások:

  • Bérszámfejtési és TB ügyintézői/szakelőadói végzettség
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság
  • Megbízható MS Office és Excel ismeret

Munkavégzés helye: 4492 Dombrád

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy küldje el Önéletrajzát az alábbi címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő