www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1026959

Partnercégünk számára keresünk munkavállalót az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Meghatározott szervezeti egységek teljes körű bérszámfejtése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos bérügyintézés
  • Kilépő papírok elkészítése
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Bérügyi nyilvántartások vezetése
  • Munkavállalók kérdéseinek megválaszolása
  • Riportok, adatszolgáltatások elkészítése

Elvárások:
  • Bérügyi szakelőadó végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Vonatkozó törvényi előírások naprakész ismerete
  • Terhelhetőség, precizitás

Juttatások:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil háttér
  • Támogató csapat

Előnyök:
  • Szolgáltató cégnél szerzett tapasztalatat
  • Társadalombiztosítási szakelőadó végzettség
  • Teljes körű TB ügyintézésben (kifizetőhelyi) szerzett jártasság

  • Amennyiben felkeltette az érdeklődését a pozíció, kérem csatoltan küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Humán erőforrás
Régió