www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 573 napja lejárt

Cégcsoport tagjainak teljes körű bér és munkaügyi feladatainak ellátására cég keres új munkatársat

Pozícióra

Főbb feladatok:

  • Teljes körű bér és munkaügyi feladatok ellátása
  • Kimutatások naprakész vezetése
  • Szabályzatok kidolgozása, naprakész vezetése, ellenőrzése, betartatása
  • Cafetéria rendszer bevezetése, kidolgozása
  • NAV, TB bejelentések kezelése
  • Folyamatos egyeztetések kezelése a könyveléssel
  • Egyéb adminisztratív kimutatások vezetése, önálló kezelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 3 éves teljes körű bérszámfejtésben szerzett tapasztalat (teszteljük)
  • Bér és TB ügyintéző végzettség megléte előnyt jelent, de nem feltétel
  • Önállóság, pontosság, kiváló kommunikációs készség
  • MS Excel kiváló ismerete
  • Nagy munkabírás, stressz-tűrő képesség
  • Tanulásra való készség, hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Igényes munkakörnyezet

Pozíció területe(i):

  • HR, munkaügy
  • Bérszámfejtő

Munkavégzés helye:
Budapest / Pest
Kezdés várható időpontja:
Kiválasztást követően azonnal

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő