www.cvonline.hu

BÉRSZÁMFEJTŐ / TB VEZETŐ

  • A hirdetés 692 napja lejárt

A JOBCONCEPT Kft saját csapatába keres

pozícióba Kollégát!

Feladatok:

  • Teljes vállalati bérszámfejtés menedzsmentje, koordinálása, ellenőrzése
  • A munkavállalók bérével összefüggő munkaügyi, bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Munkavállalók be- és kijelentése az adóhatóságok felé
  • Adó- és járulék bevallások
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé ( OEP, MÁK, NAV)
  • Kereseti igazolások kiadása
  • Könyvelés és pénzügyi adatok rendszeres egyeztetése a könyvelővel, vezetővel
  • Munkajogi megfelelőség biztosítása, tanácsadás vezetők és munkatársak számára
  • Társadalombiztosítási törvényeknek való megfelelőség biztosítása, szabályok kialakítása, nyomon követése
  • Havi, negyedéves és éves bevallások készítése, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Béren kívüli juttatási rendszer működtetésének kontrollja
  • 3-4 fő szakmai segítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (társadalombiztosítás és munkaügy)
  • Legalább 4-5 év, munkaügyi és TB kifizetőhelyi területen szerzett tapasztalat
  • BaBér modul ismerete előny
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Excel ismeret)
  • Átfogó munkajogi, társadalombiztosítási, adójogi ismeretek, illetve a kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, egy megbízható, stabil háttérrel rendelkező cégnél.
  • Kiemelkedő bérezés,
  • Kellemes munkakörnyezet.

Jelentkezését a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő