www.cvonline.hu

Bérszámfejtő - TB ügyintéző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2015.06.27.
Hirdetés azonosító: 937202

Stabil, családias pharma logisztikával foglalkozó céghez keresünk tapasztalt Bérszámfejtő -TB ügyintézőt

Feladatok:

• Be- és kilépő munkavállalókkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
• Teljes körű bérszámfejtés és TB- ügyintézés
• Munkavállalók éves adóbevallásainak elkészítése
• Adóbevallások, egyéb hatósági nyomtatványok kezelése
• Hatóságokkal történő kapcsolattartás
• Kommunikáció a munkavállalókkal

Elvárások:

Elvárás:

• TB- és bérügyintéző végzettség és/ vagy TB- és bérügyi szakelőadó végzettség
• Legalább 3 éves, a szakterületen szerzett gyakorlati tapasztalat
• A Munka Törvénykönyve, járulék- és adójogszabályok ismerete
• Magabiztos MS Office ismeretek
• Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
• Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előny:

• PIRAMIS (L-Soft) bérszámfejtő program ismerete
• Könyvelőirodában szerzett tapasztalat
• Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem
• Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
• Szakismeretek naprakészen tartása (tanfolyamok, folyóiratok)
• Stabil vállalati háttér
• Hosszú távú munkalehetőség
• Telefon flotta, kedvezményes bankszámlavezetés, vállalati üdülő

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján