www.cvonline.hu

Bérszámfejtő / TB Ügyintéző

  • A hirdetés 889 napja lejárt

Nemzetközi ügyfelekkel is rendelkező budapesti székhelyű könyvelő iroda bérszámfejtési csapatába keres szakmája iránt elhivatott

szakembert.

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtés Ügyfeleink részére, riportok készítése.
  • Társadalombiztosítási feladatok ellátása kifizetőhelyek és nem kifizetőhelyek részére.
  • Külföldi munkavállalók bérszámfejtése.
  • NAV részére történő bevallások, adatszolgáltatások elkészítése.
  • Munkaügyi, társadalombiztosítási kérdésekben naprakész jogi ismeretek.
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyféllel írásban, szóban egyaránt.
  • Évzárással kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Minimum 2 éves bérszámfejtési munkatapasztalat.
  • Külföldi munkavállalók kezelésének ismerete.
  • Az adózási és társadalombiztosítási, munkajogi jogszabályok naprakész ismerete.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Felhasználói szintű informatikai (Word, Excel) ismeretek.
  • Nexon bérszámfejtő program ismerete.
  • Önálló munkavégzés.
  • Középfokú, aktív angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • Kemény munka egy hatékony, minőségi szolgáltatást nyújtó munkakultúrában.
  • Reális, a szakmai tudással összhangban lévő bérezés és juttatások.
  • Sokoldalú, változatos, felelősségteljes munka; mely során lehetőség nyílik számos bérszámfejtési tapasztalat megszerzésére is nemcsak helyi, hanem nemzetközi téren is.
  • Színvonalas munkakörnyezet. Kényelmes, barátságos munkahelyi körülmények.

Előnyt jelent:

  • OKJ-s bérszámfejtő vagy társadalombiztosítási végzettség.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol