www.cvonline.hu

Bérszámfejtő, TB ügyintéző

  • A hirdetés 796 napja lejárt

Budapesti székhelyű állami szolgáltató központ keres

 munkakörbe munkavállalót.

Feladatok:

  • szerződött cégek dolgozóinak személyügyi adminisztrációja
  • havi és hóközi bérszámfejtés, teljes körű TB kifizetőhelyi ügyintézés
  • adóbevallások elkészítése, NAV folyószámlák egyeztetése
  • létszámmal, bérköltséggel, személyi jellegű kiadásokkal kapcsolatos statisztikák, kimutatások, elemzések biztosítása a hivatalos szervek (NAV, OEP, KSH, egyéb), megrendelők számára
  • béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • munkaügyi feladatok ellátása
  • törvényi szabályozások, változások nyomon követése
  • hatósági képviselet és kapcsolattartás

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (emelt szintű OKJ)
  • 3-5 éves munkatapasztalat
  • adó, Tb és munkaügyi jogszabály naprakész ismerete
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • terhelhetőség
  • rugalmasság

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő