www.cvonline.hu

Bérszámfejtő, TB Ügyintéző

  • A hirdetés 866 napja lejárt

Budapesti partnerünk részére keresünk

Bérszámfejtő, TB ügyintéző

munkatársat.

Feladatok:

·         Bérszámfejtési és TB ügyintézéssel kapcsolatos feladatok ellátása a cég magyarországi leányvállalatai részére

·         TB kifizetőhelyi tevékenység és munkaügyi feladatok (munkavállalók be- és kiléptetése) ellátása

·         Bérszámfejtéshez és a TB-hez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások napra kész vezetése, aktualizálása

·         Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok és a vezetés felé

·         Heti, havi és éves riportok, feladások készítése

·         Jogszabályok, törvényi előírások nyomon követése, alkalmazása

·         Munkavállalókkal és társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

·         Bérszámfejtői és TB ügyintézői végzettség

·         Alapfokú angol nyelvtudás (hajlandóság a fejlesztésére)

·         Minimum 3 év tapasztalat bérszámfejtés és Tb ügyintézési területen (Tb kifizetőhelyi tapasztalat elvárás!)

·         SZJA bevallások elkészítésében tapasztalat

·         S AP és magas szintű MS Excel ismeret

·         Analitikus gondolkodásmód

·         Kiváló problémamegoldó képesség, monotonitás tűrés