www.cvonline.hu

Bérszámfejtő - TB ügyintéző

  • A hirdetés 1201 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet:

Pozíció leírása:

Teljes körű bér és TB ügyintézés;
Kereső képtelenség elbírálása számfejtés előtt;
TGYS, GYED számfejtése, az ellátásokhoz a megfelelő nyomtatványok postázása;
A vezetőség által küldött bónusz adatok feldolgozása dolgozónként;
Munkába járással kapcsolatos adatok naprakészen tartása;
Munkabérelőleg igénnyel kapcsolatos engedélyeztetések, ügyintézések;
Ebédcsekkek rendelése, nyilvántartása;
Leszámolók elszámolása, igazolások kiadása;
Jelentések az APEH felé;
Új belépők bérprogramba való felvitele;
Letiltások kezelése;
Bérösszesítés átadása a könyvelés és a személyzeti osztály felé;
Önkéntes pénztári utalások előkészítése, bevallások;
Esetleges túlórával kapcsolatos ügyintézés;
TB bevallás, statisztika készítése, postázása;
MÁK bevallás készítése;
APEH bevallások;
KSH statisztikák készítése;
TB-vel kapcsolatos jelentések;
Kereseti igazolásokkal kapcsolatos ügyintézés;
Adóigazolások, járulékigazolások kiadása, adónyilatkozatok;
Pénzügyi és személyzeti osztállyal való aktív együttműködés.

Követelmények:

Minimum középfokú végzettség (érettségi);
TB ügyintézői szakképzettség / tanfolyam (minimum középfok)
Hasonló munkakörben szerzett min. 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
Pontos, precíz munkavégzésre való képesség
MS Office felhasználói programok kiváló ismerete és használata
Nexon bérszámfejtő program ismerete

Előny:

Munkahelyhez közeli lakhely
Angol nyelvtudás előny, de nem követelmény

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár és vonzáskörzete, Fejér megye
Helyek Székesfehérvár
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola